HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Experience Bilişim, 2017 yılında kurulan Antalya’da ofisleri bulunan sektöründe sürekliliği olan ve devamlı büyüme hedeflerini yakalayan yenilikçi firmalardan birisidir. Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir. Yenilikçi, verimlilik odaklı, zamana karşı yarışan ve takım ruhuyla çalışan uzman ekibimiz, sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir.

Misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi bilişim çözümleri sunarak onların iş süreçlerini optimize etmelerine, rekabet avantajı elde etmelerine ve geleceği şekillendirmelerine yardımcı olmaktır. Bilişim alanındaki en son teknolojileri ve en iyi uygulamaları kullanarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve onlara özelleştirilmiş çözümler sunmak temel önceliğimizdir.

Vizyonumuz, dijital dünyada öncü bir rol oynayarak yenilikçiliği ve değişimi liderlikle yönlendirmektir. Teknolojinin hızla evrildiği bu çağda, bilişim alanında öncü olmanın yanı sıra, geleceğin trendlerini şekillendiren bir güç olmayı hedefliyoruz.

12 YILLIK TECRÜBE

Experience Bilişim, Server, Storage ve Firewall başta olmak üzere bilişim teknolojileri konusunda 12 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

UZMAN KADRO

Teknik ekibimizi kurumsal vizyonunun getirisi olarak sektörün gereklilikleri doğrultusunda eğitime tabi tutuyor, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

HEMEN SİZİN PROJENİZE BAŞLAYALIM

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı.
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez kullanıyoruz.