ÇÖZÜMLERİMİZ

Profesyonel IT Danışmanlık

İşletmelerin IT altyapısını, yazılımlarını, güvenlik önlemlerini ve süreçlerini analiz edip, daha sonra işletmelerin özel ihtiyaçlarına uygun stratejiler ve çözümler geliştirmekteyiz. Çözümlerimiz için detayları inceleyebilirsiniz.

Sunucu & Veri Depolama

Günümüz iş dünyası, büyük miktarda veri üretiyor ve bu verilerin güvenli bir şekilde depolanması, yönetilmesi ve erişilmesi her zamankinden daha kritik bir hale gelmiştir. Çözümler için detayları inceleyiniz.

Sanallaştırma & Yedekleme

Onlarca fiziksel sunucu kullanmak yerine, aynı sistemleri yüksek kapasiteli bir veya birkaç sunucu üzerine sanal olarak taşımak sunucuların kapladığı alandan büyük ölçüde tasarruf ve mobilite sağlar.

Bulut Çözümleri

Firmalar ihtiyaçları için yatırım maliyeti olmayan, istediği zaman ihtiyacı olduğu kadarıyla kullanabilecekleri, yönetimi kolay ve iş sürekliliği olan güvenilir çözümler arıyorlar.

Aktif & Pasif Network

Aktif ve pasif kablolama, bir ağ veya iletişim altyapısının kurulumunda kullanılan iki temel yaklaşımdır. Bu iki yaklaşım, veri iletimini ve iletişimi kolaylaştırmak için farklı roller üstlenirler.

Firewall & Hotspot & Loglama

Sisteminizi dış dünyadan gelecek olan saldıralara karşı korumak, internet kullanımların da tüm detayları görüntüleyeceğiniz güvenlik duvarı çözümleri sunmaktayız.

BT Yönetim ve İzleme

Bilgi Teknolojileri (BT) yönetimi ve izleme, bir organizasyonun BT altyapısının etkili bir şekilde yönetilmesi ve iş sürekliliği sağlanması için önemli bir süreçtir. BT yönetimi ve izleme, .

Web Sitesi Hizmeti

Web sitesi hizmetleri, farklı büyüklükte ve ihtiyaçlara sahip müşterilere uyacak şekilde özelleştirilebilir. İşletmenizin veya kişisel projenizin gereksinimlerine uygun bir web sitesi hazırlayabiliriz.

Veri Merkezi

Veri merkezi çözümleri, organizasyonların verilerini güvenli bir şekilde saklamalarını, işlemelerini ve yönetmelerini sağlayan bilişim altyapısı ve hizmetlerini ifade eder.Veri merkezi çözümlerimiz için...

HEMEN SİZİN PROJENİZE BAŞLAYALIM

Hedeflerinize ulaşmanıza ve işinizi büyütmenize sadece bir adım kaldı.
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için çerez kullanıyoruz.